Uwaga! Zapraszamy!
Zad. 1. Rozwiąż sudoku. W odpowiedzi podaj zawartość 1, 4, i 7 wiersza oraz 3, 6 i 9 kolumny.

Zad. 2. Rozwiąż sudoku-działania. W odpowiedziach podaj zawartość pól A, B, C, D. Jak w klasycznym sudoku, wszystkie cyfry od 1 do 6 powinny występować raz w każdym wierszu i kolumnie, ale w pogrubionych obszarach mogą się powtarzać. W pola pogrubionego obszaru należy wpisać liczby, które pozwolą uzyskać podany w tym obszarze wynik za pomocą podanego działania (np. w obszar opisany jako "2:" można wpisać w dowolnych pozycjach 2 i 1 lub 4 i 2). Podwójne kliknięcie otwiera diagramy w nowym oknie.
Zad. 3. Rozwiąż kakuro - krzyżówki liczbowe. W odpowiedziach podaj zawartość pól A, B, C, D. W puste kratki wpisz cyfry od 1 do 9, tak aby zgadzały się sumy poziome i pionowe. W obrębie jednej liczby wpisanej do krzyżówki cyfry nie mogą się powtarzać.

W tym miesiącu punkty zdobyli:
- 3 - Weronika Buchar - nauczycielka z Leszna, Daria Bumażnik - doktorantka na Wydziale Chemii UWr, Małgorzata Gotfryd - pracownik biurowy z Kielnarowej, Elżbieta Grzechnik - emerytowana nauczycielka z Radomia, Dominika Horodecka - studentka WIMiO na Politechnice Gdańskiej, Vladislav Klyachin - programista z Berlina, Agata Leśnicka - lekarz z Gdańska, Krystyna Lisiowska - redaktor z Warszawy, Oliwia Makuch - studentka PWr, Piotr Mazur - specjalista systemów ERP ze Złotoryi, Szymon Meyer - analityk danych z Dziewkowic, Anna Niżałowska - I LO Góra, Edward Nowicki - informatyk z Poznania, Kasper Przenzak - analityk ryzyka z Krakowa, Cezary Rębiś - Zespół Szkół Elektronicznych Radom, Olga Shut - programistka z Wrocławia, Adam Stanisławski - programista z Wrocławia, Marzena Wąsiewicz - nauczycielka z Kajetan, Michał Węgrzyn - student UWr,
- 2,5 - Ignacy Włodarski SP 36 Wrocław,
- 2 - Wojciech Mura - student matematyki na UJ.
Zad. 1. Rozwiązanie przedstawia diagram.
Zad. 2. Rozwiązania przedstawiają diagramy.
Zad. 3. Rozwiązania przedstawiają diagramy.